0

Про компанію

Торгова марка «Season» заснована у 1996 році в модній європейській столиці - місті Києві.

За довгий період діяльності зарекомендовала себе як виробника якісного, комфортного та элегантного верхнього жіночого одягу. Основна мережа магазинів знаходиться в Україні, проте представництва ТМ Season можно знайти в багатьох країнах. Таких як Угорщина, Казахстан, Латвія, Литва, Естонія, Молдова, США.

На протязі багатьох років ТМ Season впливає на вуличну моду українок, за що регулярно отримує численні позитивні відгуки. І це не дивно, тому, що співробітники ТМ Season ставляться до кожного покупця, як до частини сім'ї. Обираючи потрібну модель, спеціалісти підходять індивідуально до кожного покупця, попередньо дізнавшись який спосіб життя веде людина та яка кольорова гамма імпонує майбутньому власникові виробу ТМ Season. Адже це велика рідкість, при масовому виробництві.

Продукція компанії - це широкий асортимент жіночого демісезонного і зимового пальто, півпальто, курток, плащів з високоякісних тканин модних текстур і забарвлень. Приємним здивуванням для Вас буде доступна ціна і при цьому дивовижна якість! Дизайнери ТМ Season завжди йдуть в ногу з плином моди і створюють моделі для дуже широкого сегмента покупців. Найбільшою гордістю є не тільки дотримання модних тенденцій але і яскраво виражений стиль Bon Ton. Стиль справжніх леді та незалежного лідера. А у справжньої леді неодмінно повинні бути розкішні пальто!

Ми пропонуємо величезний вибір. У колекції представлено більше 100 моделей одягу.

З березня 2019 року, вийшла в продаж нова колекція одягу з льону. 

ТМ «Season» це не просто верхній одяг, це стиль життя!

ТМ «SEASON» завжди в моді!!!


+380960695052