0

Про компанію

Торгова марка «Season» заснована у 1996 році в Києві.


Уже 25 років компанія «Season» — виробник якісного, комфортного та элегантного верхнього жіночого одягу. Основна мережа магазинів розташована в Україні, однак представництва є в Угорщині, Казахстані, Латвії, Литві, Естонії, Молдові, США.

Протягом багатьох років ТМ «Season» впливає на вуличну моду українок.  Витонченість, лаконічність, стиль, упевненість, сила, ніжність, сміливість — одяг несе найважливіші сенси для жінок. Для ТМ «Season» кожна клієнтка — муза. Саме тому найцінніше бачити ваші відгуки і усмішки. 

Команда має індивідуальний підхід: обирає потрібну модель, дізнається, який стиль життя та кольори імпонують потенційному покупцеві. При масовому виробництві — це рідкість, якою ми пишаємося. Попри це, у колекції представлено понад 100 моделей. З березня 2019 року, в продаж вийшла колекція одягу з льону. 

Продукція компанії — це асортимент жіночих демісезонних і зимових пальт, півпальт, курток, плащів з високоякісних тканин модних текстур і забарвлень. Усі речі пошиті в Україні, на фабриках з інноваційним обладнанням і кравцями-професіоналами. 

Гордість компанії не тільки в наслідуванні модних тенденцій, а й у вірності філософії Bon Ton. Стилю мудрих та квітучих леді, незалежних лідерок, у яких неодмінно повинні бути розкішні пальта на щодень. ТМ «Season» — не просто верхній одяг, це надійність, любов і краса у кожному шві. 


ТМ «Season» завжди в сезоні!


+380960695052